У Красному збудували новий спортмайданчик зі штучним покриттям

Знадобилось більше року, аби задумане втілити в життя в умовах карантину та війни і таки подарувати школі сучасне поле для міні-футболу.

  Сьогодні на території шкільного подвір’я Красненської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним трав’яним покриттям.
  Привітати учнів з визначною подією в житті школи та громади завітали: начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, депутат обласної ради Тарас Подвірний, керівник підрядної організації «Граніт» Юрій Ковальчук, голова Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович, селищний голова Роман Фурда, секретар виконавчого комітету Богдан Глова, т.в.о.начальника відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Олена Ільницька.
  Директор школи Ірина Волос привітала гостей та подякувала їм за створення умов для занять спортом, що дасть можливість виховувати здорову націю.
   Обряд освячення провів отець Володимир Целень.
  Селищний голова Роман Фурда подякував всім, причетним до даної події, хто надав суттєву допомогу у будівництві спортивного майданчика та зауважив, що відкриття даної споруди – довгоочікуване свято для всього педагогічного колективу школи та учнів і відтепер уроки, що проходитимуть тут принесуть задоволення, а спортивне життя школи буде більш різноманітним.
  До реалізації спортивного майданчика долучились обласна рада та адміністрація, депутатський корпус селищної ради. Для почесних гостей Роман Фурда вручив символічні подарунки. 
   А далі відбулось нагородження кращих школярів, які активно беруть участь у спортивному житті не лише школи, але й України та світу. Зокрема, почесні подяки та грамоти отримали:
✅Соломія та Вікторія Діжак – члени Збірної України, багаторазові Чемпіони та Призери Чемпіонатів України на міжнародних змагань з спортивної ходьби до 5 тисяч метрів;
✅Артем Цвятков – бронзовий Призер Чемпіонату України з бігу 2 тис.метрів з перешкодами у 2022 році;
✅Переможці легкоатлетичного чотириборств «Дружба» Красненської ТГ, а саме: Заєць Діана, Михайлюк Магдалина, Гавор Віталій;
✅Команда юнаків за 2 місце у змаганнях з легкоатлетичного чотириборств «Дружба» Красненської та Буської ТГ;
✅Команда дівчат за 1 місце у змаганнях з легкоатлетичного чотириборств «Дружба» Красненської та Буської ТГ.
   Родзинкою офіційної частини став танцювальний виступ від молодшої групи «Енерджі» (кер.Ірина Сторонянська). Активно марширували пластуни станиці «Красне».
   Після вітальних сів настав час випробувати спортивний майданчик у дії. Селищний голова Роман Фурда першим скористався можливістю, забиваючи у футбольні ворота спортивні м’ячі.
  Нагадаємо, даний майданчик будувався за кошти області та селищної громади. Це вже третій спортивний майданчик зі штучним покриттям на території Красненської ТГ.
Advertisement
Поділитись у соцмережах: