Мешканець Красного сконструював власний транспортний засіб (фото)

Молодий інженер з селища Красне Ярослав Глова власноруч сконструював двоколісний транспорт, який складається з переднього колеса від велосипеда, заднього – від мотоцикла, а також акумулятора та інших деталей.

«Тут не потрібно крути педалі. Ти їдеш – і отримуєш задоволення», – зізнається винахідник.

Головне, каже, це – акумулятор. Повного заряду вистачає на близько 50 км. Наразі, запевняє співрозмовник, транспорт добре веде себе і на трасах, і на бездоріжжі. Він м’який, слухняний, комфортний. Ним запросто можна їздити лісами, полями і навіть брати на нього мішок картоплі.

Свій винахід Ярослав Глова назвав «електоросипед».

У самий винахід також є вмонтований джипіес-трекер, який фіксує швидкість руху.

Нагадаємо, у період 2011-2012 та 2015 роках ЗМІ писали, що Ярослав Глова сконструював електровеломобіль, що розвиває швидкість до 45 км. Тоді цей задум аматор-конструктор виношував давно: перечитав спеціальну літературу, по Інтернету шукав електрообладнання. Спочатку розробив креслення винаходу, згодом розібрав два велисипеди. Виготовив макет електромобіля, щоб подивитися, як він виглядатиме зовні, вніс корективи. Свої розрахунки орієнтував на розумне співвідношення ваги і потужності транспорту: електровеломобіль може розвивати швидкість до 45 км/год., зручний для пасажира та економний – на одній зарядці акумулятора можна проїхати 40 км, а щоб зарядити його, треба 6 год. Чудо-техніка бущанина має довжину 2 метри і важить 35 кг. З кожним роком винахідник вдосконалював свій транспортний винахід.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: